Upravit stránku

Prémiové podlahy SONO PRO

Nová generace ekologických designových podlah bez obsahu PVC

Inovativní, prémiové a designové podlahy SONO PRO vyrábí německá společnost CLASSEN a vy máte nyní jedinečnou příležitost vybavit těmito špičkovými podlahami svůj domov. SONO PRO jsou jako první svého druhu vybaveny nosnými deskami z Ceraminu - materiálu podobného keramice, který propůjčuje podlahám celou řadu výjimečných vlastností.

SONO PRO jsou robustní, voděodolné a 100% recyklovatelné podlahy, které můžete položit do jakékoliv místnosti v domě, včetně koupelny. Kombinují designovou rozmanitost vinylu, praktickou odolnost dlažby a cenovou dostupnost laminátu. Jejich dekory jsou inspirovány přírodou a vašimi sny, které se nyní stanou realitou.

Kvalita tkví v precizním zpracování a použití prvotřídních materiálů

Unikátní kvalita podlah SONO je výsledkem kombinace inovativních voděodolných ceraminových desek a pečlivého zpracování dekoru s povrchovou úpravou Sealtec+. Právě díky tomu jsou podlahy:

  • odolné i vůči velmi vysoké zátěži
  • jednoduché na údržbu
  • odolné vůči UV záření

Ceramin je materiál na bázi minerálů (nerostů) a podlahy z něho vyrobené mají stabilní povrch, neobsahují ftaláty ani jiné škodlivé látky a zaručují velmi rychlý systém pokládky.

Rustikální i moderní, klidné i živé, tradiční i futuristické

Podlahy SONO mají hlubokou strukturu povrchu, která je patrná na pohled i na dotek. Chůze je po nich velmi příjemná a nevydává žádný hluk. Nejen díky tomu se hodí do dětského pokoje i do jakékoliv místnosti ve vašem domě.

Potisk na podlahách řady Forest, Landscape i Skyline je natolik přirozený a odolný, že ho jen velmi těžko rozeznáte od pravého dřeva nebo kamene.

Podlahy od německého výrobce, společnosti CLASSEN, vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit. Přesvědčte se.

Nahoru